• Açıklama

  Günümüzde panel çitler bahçe çitleri konusunda devrim yaratmıştır. Bunun birçok nedeni var. Öncelikle bahçe duvarlarından bizi kurtarmasını örnek gösterebiliriz. Ağır, zahmetli, gün ışığını kesen bahçe duvarlarını kimse tercih etmiyor artık. Öte yandan tahta çitler daha az zahmetli olmasına rağmen yine de panel çit veya tel örgü kadar avantajlı değildir. Panel çitler genellikle 2,5 cm aralıklarla galvanizli ve pvc kaplı bir çubukla birbirlerinin aralarına kaynatılmış 1-3 metre ebatlarındadır. Bu paneller aralıklarla yerleştirilen, yere sabitlenmiş demir direklere vidalanır. Böylece istenilen alan çitle çevrelenmiş olur. Fakat ortamdaki ışığı veya görüntüyü kesmeyen bir çit sistemidir bu. Eğer isterseniz çitleri aralıksız filelerle destekleyebilir veya sarmaşık, ağaç gibi peyzaj etkenleri ile kapatabilirsiniz.

 • Ürün Boyutu

  Size özel istenilen boyut.

 • Teslimat Bilgileri

  Bizimle İletişime geçtikten en az 3 gün içerisinde adreste olup gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

 • Ödeme

  Nakit veya Kredi Kartı ile Ödeme Alınmaktadır.

Panel Çit

Ahi Metal, 2013 yılından beri demir doğrama, ferforje ve çelik konstrüksiyon alanlarında ülkemizin her bölgesine hizmet götürmektedir. Hizmete sunduğu bazı ürünler şunlardır:

o Ferforje kapı ile ferforje balkon, merdiven ve pencere korkulukları,

o Çelik çatı ve diğer çelik konstrüksiyon yapılar,

o Paslanmaz korkuluk, sürgülü kapı, pencere ve balkon korkulukları, apartman ve bahçe kapıları, otopark demirleri, tel çit ve diğer demir doğrama işleri.

Tüm banka ve kredi kartları ile ödeme kolaylığı sunan Ahi Metal, müşterilerine üstlendiği imalatları vaktinde teslim etmeyi taahhüt etmektedir.

TEKLİF İSTE